0

(097)-107-93-93
(066)-107-93-93
(063)-107-93-93

Для оптових замовлень

та підприємств:

(098)-107-97-97

Замовити дзвінок
У зв'язку з переїздом офісу та складів, закази тимчасово не оброблюються.

Конденсатори

Конденсатори

Важливою конструкційної частиною кожного радіотехнічного або електронного приладу вважається конденсатор. Це двухполюсник з постійним або змінним значенням ємності. Він характеризується невеликою провідністю і вважається пасивним компонентом. Використовується він для накопичення заряду і енергії електричного поля.

Конденсатори можуть бути різного типу і мати відмінну місткість, яка вимірюється в Фарада. Конструкція представлених пристроїв практично завжди однакова - це дві струмопровідні жили з різним електричним зарядом полюсів. Між собою вони мають прошарок зі спеціального ізолюючого речовини. Цей матеріал може бути різним і залежить від призначення пристрою.

Купити радіодеталі - конденсатори можна в Україні, звернувшись в інтернет-магазин «TomExpress». У нас представлені китайські пристрої від багатьох відомих виробників. Наш інтернет-магазин конденсаторів реалізує товар за прийнятними цінами.

Конденсатор - основні параметри

Перед тим як купити конденсатор потрібно оцінити всі його параметри, так як пристрої бувають різними, то і параметри у всіх різні, головними з них є:

· Номінальна ємність приладу - вимірюється в Фарада і позначає обсяг електричних зарядів.

· Допустима напруга - це показник максимальної напруги, при якому пристрій може ефективно працювати. Вимірюється в вольтах.

· Граничне відхилення - це різниця між реальною і заявленою ємністю конденсатора. Цей показник може становити близько 20 - 30 відсотків. Однак, коли пристрій використовується в високоточних приладах, відхилення не повинно становити більше одного відсотка.

· Температурний коефіцієнт - параметр важливий в електролітичних конденсаторах і залежить він від температурного режиму.

Підбір та класифікація конденсаторів

Перш ніж відвідати магазин конденсаторів, і досвідчений радіоаматор, і справжній професіонал повинен для себе визначити, радіодеталей якого типу йому потрібна. Легше за все підібрати конденсатор за параметрами і його призначенню. З огляду на це, варто зазначити, що для електричних мереж, що характеризуються невисокою напругою, варто купувати низьковольтні елементи. Для мереж з високою напругою - високовольтні.

У трансформаторах і генераторах доцільно застосовувати пристрої імпульсного типу. Якщо шукайте конденсатор для приладів з мотором, то краще звернути увагу на пускові компоненти.

Як бачите, конденсатори можуть бути різних видів, класифікують їх за різними ознаками. Найпоширенішою класифікацією є по типу діелектрика:

· Вироби з рідким ізоляційним матеріалом.

· Пристрої без діелектрика (вакуумний конденсатор).

· Елементи з твердим діелектриком.

· Вироби з газом в якості діелектрика.

· Електролітичні пристрої (анод металевий, а катод представлений електролітом).

У нас в каталозі представлені конденсатори трьох типів: керамічні (кераміка в якості діелектрика), плівкові (діелектриком виступає плівка) і електролітичні виробництва Китай.

Які переваги мають конденсатори?

Кожен конденсатор може мати органічний або неорганічний діелектрик. Це дає свої переваги. Вироби з органічної ізоляцією недорогі, але ефективні. Вони компактні, але мають стабільні електричні характеристики. Втрати енергії у них невеликі, вони можуть витримувати високі струми і мають широкий вибір форм і розмірів.

Прилади з неорганічної ізоляцією дорожче за ціною, але вважаються куди більш надійними. Вони добре переносять температурні, хімічні та навіть радіаційні впливи.

Не знаєте, де купити якісні конденсатори вигідно, за помірною вартості? Тоді звертайтеся в наш магазин. У нас ви можете придбати товар оптом і в роздріб з доставкою в Київ, Харків та інші міста України.

Продаж ведеться тільки від перевірених виробників. Оформити замовлення можна на сайті, а якщо в каталозі немає потрібного вам вироби, замовити конденсатори такого типу можна окремо, обумовивши це питання з менеджером. Вас приємно порадує широкий асортимент радіодеталей, представлений на сайті, а також здивують ціни на конденсатори, вони у нас досить прийнятні. Хочете купити конденсатори, які вас не підведуть? Ми чекаємо вас щодня.